I. Před stavbou

 1. Konzultace při koupi pozemku ZDARMA
  Prověříme vhodnost pozemku k Vašemu záměru a zjistíme zádkladní informace o existenci inženýrských sítí.
  Pozemek
 2. Vypracování návrhu Vašeho domu snů ZDARMA
  Upravíme půdorys typového domu tak, abyste se v něm cítili jako doma. Máte-li vlastní představu o svém bydlení, vytvoříme dům Vašich snů ve 3D vizualizaci. Před vypracováním projektové dokumentace zajistíme konzultaci vytvořeného návrhu na příslušném stavebním úřadu.

  Vizualizace
  Pudorys
 3. Vypracování projektové dokumentaceTým našich zkušených projektantů vám vypracuje kompletní projektovou dokumentaci pro stavební řízení.
  Dokumentace
 4. Vyřídíme ohlášení stavby, stavebního povolení ZDARMA
  Zajistíme všechna potřebná vyjádření, postaráme se o splnění všech specifických požadavků příslušného úřadu či provozovatele sítí, zajistíme vyřízení ohlášení stavby, stavebního povolení, vodoprávního řízení.
  Urady

II. Fáze výstavby

Máte svou představu do jaké fáze budete chtít dům postavit? Rádi váš dům postavíme do fáze, která vám bude vyhovovat.

 1. Hrubá stavba domu
  Hrubá stavba je řešením pro ty, kteří chtějí bydlet opravdu levně. Pokud jste zdatnými kutily, máte časový prostor pro organizování jednotlivých řemeslníků, postavte si dům svépomocí. Využijte zkušenosti a zručnosti našich tesařů.
  Hruba stavba
 2. Dům k dokončení
  Nejste fandové do stavby svépomocí, ale přece jen si chcete ve svém domě něco udělat sami. Tento stupeň dokončení je přesně pro vás. Využijte umu strýčka elektrikáře či pomoci kamaráda vodaře. Vžijte se do role tvořitele bytového interiéru a bavte se.
  Dům k dokončení
 3. Dům na klíč
  Dům na klíč je určen hlavně pro ty z Vás, kteří jste pracovně velmi vytíženi a nemůžete se ve větší míře fyzicky zúčastnit prací na vašem domě
  Na klíč

III. Konstrukce

 1. Skeletová konstrukce – two by four
  Základová konstrukce
  – Základovou desku Vám zajistíme na klíč. Je možné se domluvit, že si vybudování zajistíte po vlastní linii. Pak se stačí domluvit na termínu a můžeme navážet KVH hranoly.Hrubá stavba – Základní skeletová konstrukce je samonosná, pevně svázaná.

  Skelet
  Skelet
  Skelet
  Skelet
  Skelet
  Skelet
  Skelet
  Skelet
  Skelet
  Skelet
 2. Lepený hranol
  Základová konstrukce – Základovou desku Vám zajistíme na klíč. Je možné se domluvit, že si vybudování zajistíte po vlastní linii. Pak se stačí domluvit na termínu a můžeme navážet LH hranoly. Hrubá stavba – Základní konstrukce je samonosná, pevně svázaná. Domy z lepeného hranolu jsou oblíbené pro svůj tradiční vzhled.

  Hranol
  Hranol
  Hranol
  Hranol
  Hranol
  Hranol
  Hranol
  Hranol