Rozhodli jste se pro renovaci stávajících dřevěných oken u svého bytu či domu, ale nevíte si rady s její realizací? Obraťte se na profesionály s dlouholetou praxí, kteří provedou renovaci k Vaší maximální spokojenosti dle konkrétních požadavků, ve vysoké kvalitě a bez zbytečných průtahů.

Malmex

Nabízíme kvalitní renovace oken

Poskytované služby v rámci renovací

  • Truhlářské a zámečnické renovace (repase), kdy dochází k odstranění stávajícího těsnění, výměně shnilé části dřeva, kontrole a zprovoznění funkčnosti zámků, táhel a zavírání. Řemeslníci dle aktuální situace provedou doplnění chybějících částí nebo vymění nefunkční kličky, kliky nebo klíče.
  • Lakýrnické renovace klik a kliček, jsou nejprve demontovány a následně perfektně vybroušeny a instalovány zpět. Dřevo je zapotřebí napustit látkami, jenž zamezí černání dřevěných částí, šíření hub a plísní. Do potřebných míst je doplňován sklářský tmel, proveden základní nátěr, tmelení akrylátovým tmelem, zbrušování a vrchní nátěry.
  • V rámci renovace kovového zábradlí dochází k broušení či tryskání původního nátěru broušením či tryskáním původního nátěru, nanášení základního antikorozního nátěru a v závěru se přistupuje k aplikaci dvou vrchních antikorozních nátěrů.
  • Zasklívání oken, na přání zahrnuje leštění i montáž klik a kliček nebo instalace rolet, žaluzií či závěsů.

Nejen renovace dřevěných oken

Společnosti zabývající se renovací dřevěných oken se v četných případech věnují také renovacím špaletových oken, dveří a zárubní, či profilovaného kovového zábradlí. Veškeré služby spojené s renovací jsou profesionálními řemeslníky prováděny kvalitně, rychle a spolehlivě. To vše s ohledem na rozumnou cenu. Neváhejte se obrátit na profesionální tým s dlouholetou praxí v oboru a rezervovat si termín renovace Vašich oken v dostatečném předstihu.

Jak probíhá spolupráce s renomovanou firmou

Rozhodnete-li se pro některou z poskytovaných služeb, obraťte se na kontaktní pracovníky telefonem či e-mailem. Během několika hodin budete kontaktování odborníkem, který s Vámi domluví termín (datum a čas) pro návštěvu Vaší domácnosti, při které řádně proškolený technik zhodnotí stav dřevěných oken, které májí renovaci podléhat. Při prohlídce Vás technik seznámí s nutnými pracovními úkony, které budou v rámci renovace zapotřebí provést. Následně Vám bude zaslána položková kalkulace e-mailem ke schválení. Po akceptaci cenové nabídky bude sjednán den a čas, kdy profesionální tým dorazí k dohodnuté práci. V samém začátku provedou pracovníci zakrytí podlah, nábytku, případně stěn, aby nedošlo k poškození či zbytečnému znečištění. Realizaci zakázky bude průběžně sledovat vedoucí pracovního týmu. Po skončení prací provedou zaměstnanci firmy kompletní úklid včetně mytí oken, dveří a podlah. Vyžaduje-li to situace, dojde i k čištění koberců či sedacích souprav. Po ukončení prací Vám bude předáno hotové dílo k Vaší maximální spokojenosti.