Při výběru vašeho domu se můžete nechat inspirovat vzorovými domečky nebo pro vás vytvoříme individuální projekt, šitý přímo na míru.

Náš tým sestává ze zkušených odborníků s mnohaletou praxí ve stavebním průmyslu, proto poskytujeme ucelené služby, které pomáhají našim klientům nalézt svůj vysněný domov. V otázce bydlení zajišťujeme komplexní poradenství, návrhy projektů, výpomoc s administrací i důležitou výstavbou domů.

Naší devízou jsou trendové dřevostavby, moderní sruby na klíč nebo roubenky v nadčasovém provedení. Primární oblastí našeho cílení je přírodní materiál a suchý způsob výstavby staveb na klíč. Od roku 2005 si na Českém trhu budujeme stabilní postavení a po více jak 15 letech se řadíme mezi lídry současného stavebního segmentu.

Sruby na klíč v nízkoenergetickém provedení

Přírodní materiál je pro výstavbu domova nejlepší volbou. Svému majiteli přináší výrazně zdravější prostředí a společně s ním i příjemnější atmosféru k vytvoření útulného bydlení. Sruby jsou vyráběné suchou cestou a jsou vhodné pro všechny zájemce o zdravé a vzhledově lukrativní bydlení.

Moderní dřevostavby i trendové sruby a roubenky

Naše sruby a roubenky na klíč jsou k vidění po celém území České republiky, kde dělají radost těm, co si naše služby v minulosti objednali. Naše srubové domy se mohou pochlubit dlouhou životností a finančně nenáročným bydlením.

O své klienty pečujeme od prvotního návrhu až po předání klíče od nového domu. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, jelikož dokážeme jakékoliv sny a požadavky zahrnout do projektové dokumentace a stavební dílo předat v časově krátkém horizontu.

Návrhy z našeho katalogu upravujeme na míru

V rámci seriózního přístupu pořádáme návštěvy typových vzorových domů, nebo prohlídky právě probíhajících výstaveb v bezprostředním okolí. Stačí se domluvit na návštěvě a prohlédnout si přímo z pozice stavebníka průběh výstavby srubů a dalších dřevostaveb. Samozřejmostí jsou také konzultace ohledně úprav typových návrhů a následné vypracování individuálních projektů dle potřeb klienta.

Podívejme se na žádaný srub z naší nabídky

Srub Barbara LH – parametry tohoto srubového domu vycházejí z dispozičního řešení 3 + kk s celkovou zastavěnou plochou v rozsahu 160 m2.

Za uvedenou cenu získáte kvalitně postavený srub, jehož základem je nosná hranolová konstrukce ze základu z impregnovaného modřínového rámu. Střešní krytina v plechové

imitaci je doplněna stropní minerální izolací a kvalitními okny s izolačním trojsklem. V ceně výstavby se samozřejmě objevuje i kompletace zastřešené terasy se závětřím.

Jak probíhá výstavba srubu na klíč a co nabízíme

Sruby si lze objednat v také kompletním provedení na klíč, kde se náš specializovaný tým postará o veškeré administrativní postupy, zajistí připojení na inženýrské sítě, položí základ a srub v krátké době vyhotovení předá k užívání. Neodvracíme se ani od těch, co chtějí ušetřit a plánují přiložit ruku k dílu. Po domluvě předáme hrubou stavbu a vše ostatní už je na vás.

Obraťte se na nás s jakoukoliv otázkou. Společně nalezneme nejlepší řešení výstavby domova.