Publikace Rekonstrukce domu od A do Z je praktickým průvodcem každého majitele nemovitosti, který řeší rekonstrukci. Ve své knize Blanka Jirásková nabízí přehled možností a usnadňuje přístup k řešení rekonstrukce domu. Informuje o moderních technologiích a materiálech i nabídce jednotlivých firem.

Knihy o rekonstrukci rodinných domů a bytů svépomocí, jsou v České republice poměrně žádaným artiklem. V několika posledních letech se na českém trhu objevují publikace, které se orientují právě na knihy se stavební tématikou. Mezi jeho nejúspěšnější stavební knihy patří především tituly Rekonstrukce domu od A do Z.

Podívejte se, jak probíhá rekonstrukce domu podle firem a získejte mnoho tipů a rad, jak provést rekonstrukci své nemovitosti svépomocí. V knize autorka Blanka Jirásková shrnuje veškeré své zkušenosti z rekonstrukcí rodinných domů. Informace uvedené v této knize vám otevřou oči a seznámí vás s překvapivými skutečnostmi, které vás možná přesvědčí, že právě rekonstrukce domu je pro Vás tou nejlepší volbou.