Energetická náročnost je stále častěji skloňovaným pojmem. Zajímáme se o něho nejen pokud jde o vybavení domácnosti v rámci spotřebičů. Nejraději bychom nejlepšího hodnocení dosáhli i u našeho bydlení.

Dřevostavba spojuje to nejlepší

Právě ve snaze bydlet v souladu s přírodou a s ohledem na ekologii stoupá zájem o dřevostavby. Jejich popularita v posledních letech raketově vzrostla a není se čemu divit. Spojují totiž to nejlepší, co od moderního bydlení očekáváte – ať už jde o úsporu financí, rychlost realizace nebo náročnost na životní prostředí.

Proč si pořídit dřevostavbu?

Uvažujete-li nad vlastním bydlení, které vám dá mnohem větší svobodu, pak určitě hledáte to nejlepší řešení. Co hovoří ve prospěch dřevostaveb?

  • rychlost realizace
  • pořizovací cena
  • ekologická nenáročnost
  • dlouhá životnost

Drevoastavba ING s.r.o.

Ušetřete na nákladech

Většina lidí touží po vlastním bydlení – pronájmy a podnájmy, kde každý měsíc platíte do kapsy někomu jinému už nejsou v módě. Ne každý si ale vlastní bydlení po finanční stránce může dovolit.

Právě v tomto jsou dřevostavby perfektní. Jelikož vznikají opravdu rychle, v porovnání s klasickou stavbou několikanásobně, můžete na nákladech ušetřit nemalé peníze.

Bydlete v souladu s přírodou

Patříte-li k lidem, kterým záleží na přírodě a životním prostředí, i tady vám dřevostavby udělají radost. Hlavní roli zde hraje dřevo. Nejenže jde o obnovitelný materiál, ale zároveň je to materiál, který vytváří nezaměnitelnou atmosféru a nabízí vám možnost být o pořádný kus blíže k přírodě.

Nečekejte měsíce

Realizace dřevostavby je opravdu rychlá záležitost. Je ideální pro ty, kteří na vlastní bydlení z nějakého důvodu spěchají (i kdyby měla být důvodem pouze jejich nedočkavost). Nemusíte čekat měsíce, nemusíte řešit stavební povolení nebo kolaudaci.