Sníte o svém vlastním domě s nádhernou zahradou a zapuštěným bazénem? Otevřete oči a nechte svůj sen o nové dřevostavbě spolu s krytým bazénem proměnit ve skutečnost!

Stále oblíbenější dřevostavby

Dřevostavby získávají na oblibě hlavně díky celkové rychlosti výstavby a velmi nízkým pořizovacím nákladům. Dřevostavbou získáte moderní, plnohodnotný, ekonomicky nenáročný dům, který skvěle zapadne do okolní zástavby.

Pasivní dřevostavba, nástavba rodinného domu, nebo chata. Všechny tyto stavby mají jedno společné. Jedná se o nejmodernější technologie stavby dřevostaveb. Velkoformátové masivní panely s vrstveným masivním dřevem řeší při stavbě domu nosné i nenosné stěny, příčky, stropy. Vyrábějí se z kvalitních dřevin, především ze smrkových lamel, skládaných do vrstev, přičemž počet vrstev určuje konečnou tloušťku panelu.

Dřevostavba není pouze srub

Dřevostavbou se nemyslí pouze klasické sruby nebo roubenky. Ty nacházejí uplatnění hlavně ve vysokohorských oblastech nebo na místech vhodných pro rekreaci. Současnou dřevostavbu nemusíte od klasického zděného domu rozeznat. Dřevěné konstrukce dovolují neomezené možnosti v architektonickém ztvárnění domu. Může být potažena klasickou omítkou i jinou úpravou fasád.

Svými vlastnostmi musí vyhovět všem normovaných stavebně fyzikálním nárokům, jako je pevnost, požární odolnost, trvanlivost. A samozřejmě náročným požadavkům na energetickou úsporu nemovitosti.

dřevostavba bungalovu

Nádherná kombinace se zapuštěným bazénem

Katalogy rodinných domů i vizualizace zahrad počítají především s celoročním užíváním nejen domu, ale také přilehlé terasy, ideálně zakryté tak, aby se i za nepřízně počasí dala používat jako další obytná místnost ve vašem domě. A k ní samozřejmě náleží zapuštěný bazén, který dnes plní standardy na příjemné bydlení.

Bazény do země bývají nazývány zapuštěné bazény. Disponují širokou nabídkou bazénového příslušenství. Od moderních schůdků, masážních trysek, protiproudu, až po praktické zakrytí bazénu. Na základě výbavy lze bazény používat od jarních měsíců do pozdního léta, pokud použijete kvalitní plachty na bazén.

Druhy zakrytí bazénu

Zakrytí bazénu je velmi praktické z důvodu bezpečnosti i hygieny. Plachty zamezují usazení nečistot a hmyzu na hladině vody. Velkou výhodou je také méně časté chlorování vody a dopouštění vlivem odpaření vody. Pro takové účely doporučujeme základní zakrytí bazénu plachtou Basic. Plachty určené pro ochranu domácích mazlíčků a dětí proti spadnutí do bazénu musí vynikat pevnějšími materiály a vyšší nosností. Pro tyto účely jsou určeny krycí plachty na bazén Ekonomik. V zimních měsících doporučujeme použít pevnou plachtu, odolávající nízkým teplotám i velké zátěži sněhové pokrývky, jako je například plachta Top. Všechny krycí plachty na bazén vyrábíme na míru vašemu bazénu. Široký výběr plachet a doplňků k nim, najdete na našich stránkách kvalitniplachty.cz