Přemýšlíte, jak byste upravili firemní prostory či kanceláře, aby vypadaly nadčasově a bylo v nich příjemně jak zaměstnancům, tak klientům? Profesionálové z malířství Praha vám pomohou vytvořit jedinečný vzhled stěn, který zaujme na první pohled.

 

Profesionální výmalba kancelářských prostor

Pokud již máte v hlavě představu o budoucím vzhledu vašich kanceláří, ale hledáte někoho, kdo je zrealizuje, v malířství Praha jsou připraveni vám pomoci. Jejich hlavním působištěm je Praha, ale přijedou za vámi i do 30 km vzdáleného okolí. Zkušení malíři vám pomohou nejen s výběrem barev a různých odstínů, ale mohou vám doporučit některé další doplňky, jako jsou ozdobné lišty nebo sokly. Nakonec celý projekt zrealizují v dohodnutém termínu tak, aby příliš nenarušili chod vaší firmy. Pracovníci z malířství Praha si uvědomují, že podnikání jsou peníze, proto se snaží svou práci vždy odvést rychle a bez nepořádku, přičemž zároveň dbají na kvalitu prováděných služeb.

 

Malířství Praha se kromě výmalby komerčních prostor zabývá také malováním bytů, domů nebo průmyslových prostor, jako jsou výrobní a prodejní haly, sklady apod. Zaměstnanci této firmy jsou specialisté ve svém oboru, včetně dekorativního malířství. Vždy se snaží vyjít vstříc vašim požadavkům a berou v potaz také nutnost chodu vaší firmy.
Malířsví Praha

Byt jako ze škatulky

Obvyklá otázka zní: jak často malovat byt? Odpověď závisí na několika faktorech, avšak obecným doporučením je většinou rozmezí 4-5 let. Pokud se ptáte, proč byste měli nátěr po letech obnovovat, když vlastně vypadá pořád dobře, je to z důvodů nejen estetických, ale také hygienických. V běžně užívané místnosti se prach usazuje kromě nábytku také na stěnách, a proto vypadají po letech zašedle. Usazené nečistoty, pavučiny, ale i případná plíseň mohou způsobovat obtíže s dýcháním a vést k závažným onemocněním dýchacích cest. Z toho důvodu je důležité udržovat byt v čistotě a pravidelně provádět výmalbu.

 

Malířství Praha provádí i veškeré přípravné práce. Zkušení pracovníci z malířství Praha k vám přijedou, poradí s výběrem správných barev i techniky aplikace a provedou kompletní výmalbu smluvených prostor. Zároveň se postarají o zakrytí nábytku i stěn a po skončení všech prací po sobě zase uklidí a vrátí vše do původního stavu.

 

Plísně? Žádný problém

Pokud vaše obydlí trápí neustále se vracející plísně, je načase s tím něco udělat. Plísně se obvykle tvoří v málo nebo špatně větraných prostorách, ale mohou vznikat také při častém sušení prádla v místnosti. Malířství Praha vám může nabídnout své mnohaleté zkušenosti s výmalbou pokojů. Zkušení malíři pomohou s odstraněním všech nedokonalosti. Provádí také odbornou likvidaci plísní a speciální protiplísňoví nátěry.