Přemýšlíte o stavbě dřevostavby? Splňte si svůj sen a nechte si jej realizovat od zkušených řemeslníků, kteří mají se stavbou dřevostavby, elektroinstalace i instalatérských prací zkušenosti.

Dřevostavby na klíč

Pokud se právě vy rozhodujete o stavbě nového domu a berete v potaz všechny stavební systémy, povíme vám hlavní důvody, proč stavět právě dřevostavbu. Dřevostavby patří především v zahraničí mezi nejpopulárnější typy moderních rodinných domů. Jejich oblíbenost poslední roky stoupá i v České republice. Proč? Protože na první pohled vypadají jako klasické zděné domy, přitom nabízí mnohem rychlejší stavební postupy, lepší klimatické prostředí uvnitř domu, ekonomičtější provoz a neomezené možnosti stavby.

Ušetřete náklady za vytápění

Dřevostavby mají vysoce nadstandardní tepelně izolační vlastnosti. Při stále rostoucích cenách energií, plynu a palivového dřeva není divu, že lidé začínají přemýšlet o ekonomičtějším způsobu bydlení. Dřevostavba vám v průběhu svého užívání přinese výrazné ekonomické úspory. Součinitel prostupnosti tepla přes stěny, stropy a střechu je u dřevostaveb velmi nízký.

Rychlost výstavby

Doba výstavby dřevostaveb na klíč se většinou pohybuje okolo čtyř až šesti měsíců. Co je v porovnání se zděným domem, který potřebuje na stavbu několik měsíců včetně zimy na „vymrznutí,“ nezanedbatelný časový údaj. Jelikož technologie výstavby dřevostaveb probíhá tzv. suchým způsobem, množství zabudované vlhkosti je mnohonásobně nižší, než u zděné stavby. Rychlejší výstavba a možnost okamžitého nastěhování umožňuje rychlé vyčerpání úvěru, brzké zastavení plateb a možnost rychlé zahájení splácení úvěru. Tím je dosažena optimalizace úvěrových podmínek.

Instalace elektřiny, vody, odpadů

Přemýšleli jste o stavbě rodinného domu a chcete bydlet co nejdříve? Obraťte se na nás. Specializujeme se na stavbu dřevostaveb na klíč. Co to znamená? Pracujeme se všemi druhy řemesel. Proto váš dům bude plně funkční co se elektroinstalací i instalatérství týče. Pracujeme s předními řemeslníky. Objednejte si svou dřevostavbu na klíč právě nyní!