Dřevostavby jsou ekologické, nenáročné na energie, odolávají zubu času, plísním, bakteriím, a ještě k tomu působí blahodárně na naši psychiku. Je to snad málo důvodů k tomu, abyste si dřevostavbu pořídili také vy?

Poznejte všechny výhody dřevostaveb

Dřevostavby se vždy staví pouze z dřevěných materiálů, proto jsou velmi šetrné k přírodě. Doplněny jsou konopnými nebo minerálními termoizolacemi, rákosovými střešními krytinami i vnitřními hliněnými omítkami. Dřevostavby se konstruují ze smrkového dřeva nebo severní borovice, která má velmi dobré termoizolační vlastnosti.

Dřevo je materiálem velmi odolným a v posledních letech čím dál oblíbenějším. Navíc i samotná stavba domu je rychlá a probíhá takzvanou suchou metodou. Dřevostavba může mít podobu přízemních bungalovů nebo patrových domů. Lze si pořídit malou víkendovou chatu nebo i velký rodinný dům pro pětičlennou domácnost. Některé dřevostavby disponují i přístřeškem nebo garáží pro automobil a také větší nebo menší terasou. Vybírat si můžete z nepřeberného množství dřevostaveb od těch nejjednodušších až po složitější stavby, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Rovněž si nelze nevšimnout, že mnohé dřevostavby pořídíte za stejnou cenu jako nový byt ve velkých městech. Proč tedy pro rodinu nepořídit rovnou celý dům, když máte tu možnost?
Dřevoastavba.com

Realitní kancelář vám sjedná úvěr a vyřídí za vás všechny náležitosti

Možná ale tápete v tom, jakou dřevostavbu si pořídit. To je ideální čas na to přizvat si k ruce skutečného odborníka na reality. Realitní kancelář se stane vaší pravou rukou a na realitním makléři můžete nechat naprosto vše, co se vašeho budoucího bydlení týká. Vybere pro vás tu nejvhodnější dřevostavbu a také vás s ní dopodrobna seznámí. Můžete si stavbu prohlédnout a zeptat se na cokoliv, co vás ohledně ní zajímá. Nemáte-li ještě sjednaný úvěr nebo hypotéku u banky, realitní kancelář vám díky spolupráci s bankovními institucemi a renomovanými advokáty sjedná to nejvýhodnější financování, kterého můžete na českém trhu dosáhnout. Zároveň se postará také o to, aby vše proběhlo hladce a bez problémů. Vyhotoví vám kupní smlouvu a smlouvu o úschově peněz u nezávislých advokátů. Také vám pomůže s vyhotovením návrhu vkladu do katastru nemovitostí.

Realitní kancelář vyjde za každých okolností vstříc jak klientům, kteří mají na svůj nový dům velmi omezený rozpočet, i těm nejnáročnějším zákazníkům, kteří naopak chtějí mít všechno vyladěné do nejmenšího detailu a mají své vlastní specifické požadavky.

Svěřte své představy profesionálům

Jak poznáte, že je realitní kancelář, kterou jste si vybrali, solventní a bezproblémová? Jedině tak, že je členem Hospodářské komory České republiky a řídí se všemi etickými zásadami. Nemusíte se tak bát toho, že byste naletěli podvodníkům. Realitní kancelář jakožto člen Hospodářské komory vždy jedná tak, aby si zachovala svou čest a důstojnost podnikatelského stavu a zároveň aby udržela dobrou pověst svou i Hospodářské komory České republiky. Veškerá činnost realitní kanceláře směřuje k tomu, aby byl jejich klient maximálně spokojený a aby se mu dostalo všeho, co požaduje.

Zároveň jsou jejími klienty i lidé, kteří si s koupí nebo pronájmem domu vůbec nevědí rady. I od toho tu realitní kancelář je. Bude vás provázet ve všech krocích, které s tímto životním rozhodnutím souvisí. Zastoupí vás ve všech právních záležitostech, a proto si vy osobně s ničím lámat hlavu nemusíte. Stačí, když jen budete přemýšlet nad tím, jak by mělo vaše budoucí bydlení vypadat.