Společnost Drevoastavba ING s.r.o. vstoupila na trh výrobců dřevostaveb roku 2005 s heslem „bydlení s vůní dřeva je životní názor„.

Dřevostavby, sruby, srubové domy, roubenky, nebo skeletové dřevěné konstrukce stavíme na území celé České republiky.

Svým pevným postojem dodávat přiznané dřevěné domy, jsme získali jedinečné postavení na trhu dřevostavebních společností.
Dřevostavby společnosti Drevoastavba ING s.r.o. jsou vždy navrženy z výhradně dřevěných materiálů. Pokud stavební podmínky umožňuji, v maximální míře využíváme dalších čistě přírodních komponentů, jako jsou konopné nebo minerální termoizolace, rákosové střešní krytiny i vnitřní hliněné omítky. Základním konstrukčním materiálem našich dřevostaveb je smrkové dřevo či severní borovice s vyjimečnými termoizolačními vlastnostmi.

Všechny dřevostavby jsou jedinečnými originály. Návrhy dřevěných domů od našich architektů vyzařují originalitu a vycházejí z požadavků budoucích majitelů, charakteru pozemku, okolní zástavby a krajiny. Veškeré použité konstrukční prvky našich srubů, roubenek a skeletových konstrukcí dřevostavby, jsou pouze dřevěné.
Pro společnost Drevoastavba ING s.r.o. je základním principem stavět zdravé, přírodní a nízkoenergetické dřevěné domy. Bez použití lepených dřevotřísek, OSB desek a jiných materiálů s umělými či průmyslově upravovanými prvky. Každé dřevostavbě se věnujeme naplno. Individuální přístup ke každé stavbě dřevěného domu, nám umožňuje právě i výrobní kapacita společnosti s objemem 10 až 15 postavených domů ročně. Od samotného prvopočátku je samozřejmostí, že naše dřevostavby v technologii skeletových staveb dosahují parametrů nízkoenergeticky úsporných staveb = U : 0,20 W/m2K.