Dřevostavby na klíč

Patříte k lidem, kteří dovedou ocenit úžasné vlastnosti dřeva?
Vítejte mezi nás!

Dřevostavby špičkové kvality

Společnost Drevoastavba ING s.r.o. vstoupila na trh výrobců dřevostaveb roku 2005 s heslem „bydlení s vůní dřeva je životní názor„. Dřevostavby, sruby, srubové domy, roubenky, nebo skeletové dřevěné konstrukce stavíme na území celé České republiky. Svým pevným postojem dodávat přiznané dřevěné domy, jsme získali jedinečné postavení na trhu dřevostavebních společností.

Dřevostavby společnosti Drevoastavba ING s.r.o. jsou vždy navrženy z výhradně dřevěných materiálů. Pokud stavební podmínky umožňuji, v maximální míře využíváme dalších čistě přírodních komponentů, jako jsou konopné nebo minerální termoizolace, rákosové střešní krytiny i vnitřní hliněné omítky. Základním konstrukčním materiálem našich dřevostaveb je smrkové dřevo či severní borovice s vyjimečnými termoizolačními vlastnostmi. Všechny dřevostavby jsou jedinečnými originály. Návrhy dřevěných domů od našich architektů vyzařují originalitu a vycházejí z požadavků budoucích majitelů, charakteru pozemku, okolní zástavby a krajiny.

Veškeré použité konstrukční prvky našich srubů, roubenek a skeletových konstrukcí dřevostavby, jsou pouze dřevěné. Pro společnost Drevoastavba ING s.r.o. je základním principem stavět zdravé, přírodní a levné dřevostavby. Bez použití lepených dřevotřísek, OSB desek a jiných materiálů s umělými či průmyslově upravovanými prvky. Každé dřevostavbě se věnujeme naplno. Individuální přístup ke každé stavbě dřevěného domu, nám umožňuje právě i výrobní kapacita společnosti s objemem 10 až 15 postavených domů ročně. Od samotného prvopočátku je samozřejmostí, že naše dřevostavby v technologii skeletových staveb dosahují parametrů nízkoenergeticky úsporných staveb = U : 0,20 W/m2K.

Reference

Google reference Hodnocení reference
Miroslav Balcar
Musím vřele doporučit , firma mi postavila levnou dřevostavbu dle mých přání , rychlost, preciznost a komunikace se zákazníky hodnotím na jedničku
Google reference Hodnocení reference
Jan Kašpar
Tímto bychom rádi doporučili naprosto perfektní služby společnosti Drevoastavba ING s.r.o. Od první schůzky až po dokončení realizace stavby se spolupráce nesla v pozitivním duchu, všechny naše požadavky byly odborně prokonzultovány a zapracovány. Jsme nadšeni a velice rádi budeme dále doporučovat. Ať se daří!